Kogis.pl-portal turystyki dziecięcej jako świetny sposób na umilenie czasu wolnego twojemu dziecku

Nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą, dlatego rodzice powinni zadbać o atrakcje turystyczne dla swoich pociech już od najmłodszych lat. Firma kogis.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin, przygotowała bardzo bogatą ofertę. Znajdziecie u nich zarówno obozy, kolonie, a nawet zielone szkoły. Jeśli twoje dziecko skończyło co najmniej 6 lat, nie pozostaje nic innego, jak zarezerwowanie miejsca. Oczywiście dla dzieci nieco starszych firma też przygotowała ciekawą ofertę.

Kolonie

Jedną z najciekawszych możliwości zorganizowania dziecku wyjazdu są kolonie. Co najmniej 7 dni niezapomnianych wrażeń. Wybór jest ogromny, gdyż bardzo ciekawy portal turystyki dziecięcej przygotował mnóstwo możliwości, z których mogą skorzystać najmłodsi klienci o różnych zainteresowaniach. Jedną z opcji są kolonie niosące ze sobą serię przygód na malowniczych Kaszubach, dla miłośników mazurskiej przyrody najlepiej sprawdzą się wyjazdy, w których główną rolę gra sport, a dla tych, którzy z muzyką i tańcem są za pan brat idealna będzie możliwość rozwijania swoich talentów w otoczeniu malowniczego Bałtyku. Dla osób szukających mocniejszych wrażeń, strzałem w dziesiątkę okaże się szkoła przetrwania na jeziorem Drawsko lub kolonia, w której tematem przewodnim będzie paintball. Dla tych najbardziej ambitnych przewidziane są opcje z zajęciami z języka angielskiego. Możliwości jest bardzo dużo i każde dziecko powinno znaleźć coś dla siebie.

Szczegóły wszystkich ofert dostępne są na stronie https://kogis.pl/kolonie.

Obozy

Z uwagi na nadchodzącą zimę warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę obozów, którymi z pewnością zachwycone będą zarówno dzieci, jak i młodzież. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób pałających miłością do sportów zimowych. Znajdą tu dla siebie coś wielbiciele narciarstwa, łyżwiarstwa, a także snowboardu. Jednak uprawianie sportu to nie jedyne zajęcia, jakie czeka na wczasowiczów. Przewidziane są również liczne atrakcje, takie jak np. kulig, możliwość skorzystania z gorących wód termalnych, udział w regionalnym turnieju oscypka, czy w zimowych zabawach na śniegu i wiele, wiele innych. Jeżeli macie duże umiejętności w wyżej wymienionych sportach i obawiacie się, że będziecie się nudzić wśród początkujących, najlepiej będzie wybrać opcję dla zaawansowanych, gdyż taka również jest dostępna. Poza snowboardem i narciarstwem do wyboru jest też obóz łyżwiarski, na którym uczestnicy uczą się jeździć na zadaszonym lodowisku, a po zajęciach czeka ich mnóstwo innych atrakcji i niespodzianek.

Wszystkie obozy odbywają się w otoczeniu przepięknej przyrody Białki Tatrzańskiej, która zimą zapewnia jeszcze więcej niezapomnianych widoków.

Wszystkie niezbędne informacje na temat dostępnych terminów, cen, a także listę rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać, a które można wypożyczyć na miejscu znajdują się na stronie https://www.kogis.pl/obozy.

Zielone szkoły

Kolejną propozycją spędzania wolnego czasu przez dzieci, z jaką wychodzi portal są tzw. zielone szkoły, które dedykowane są wycieczkom szkolnym. Kilkudniowe wyjazdy zorganizowane dla grupy koleżanek i kolegów z klasy sprawiają, że dzieci jeszcze bardziej uczą się funkcjonowania w grupie, zacieśniają swoje już trwające przyjaźnie, a także zawierają nowe. Wycieczki tego typu niesamowicie rozwijają w młodych umysłach ciekawość świata i chęć na nowe doznania. Zielone szkoły to bardzo bogata oferta wyjazdów w różne zakątki kraju, czy to w góry, czy to nad jeziora. Zielona szkoła zorganizowana szlakiem dziejów Polski jest genialnym sposobem na wplecenie w wakacje elementów historii, Jura Krakowsko-Częstochowska będzie idealnym wyborem dla miłośników wspinaczki i starych zamków, a Góry Świętokrzyskie to najlepszy pomysł dla wątpiących w istnienie czarownic :). Oczywiście to tylko przykładowe lokalizacje, w jakie można się wybrać.

Okres przedzimowy to najlepszy czas na zaplanowanie swojemu dziecku ferii zimowych. Wystarczy uwzględnić zainteresowania i oczekiwania swoich pociech, a następnie uruchomić stronę portalu turystyki dziecięcej w celu zarezerwowania dogodnego terminu.

A z rezerwacjami jak wiadomo, im szybciej, tym lepiej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.